Jak złapać faceta na dziecko?

Dzisiejszy temat będzie trudny. I burzliwy. Złapać faceta na dziecko? Żaden problem. Po co?
Dla alimentów, dla umocnienia związku, z potrzeby macierzyństwa. Jak? O tym poniżej.


Istnieje kilka metod, by złapać faceta na dziecko, jednak.. żeby to zrobić musisz spełnić kilka warunków, mianowicie:

1. Być płodną.
2. Być głupią.
3. Być kompletną egoistką.

Jeśli udało już Ci się spełnić powyższe kryteria, możesz wziąć się do roboty :

1. Jeśli stosujecie prezerwatywy, po prostu uszykuj je wcześniej i przedziuraw.
2. Jeśli bierzesz tabletki antykoncepcyjne – po prostu przestań je brać. Nie zapomnij tylko udawać przed swoim partnerem, że nadal je zażywasz.
3. Jeśli stosujecie stosunek przerywany – po zakończonym współżyciu biegnij prędko do łazienki i wstrzyknij sobie spermę.
4. Udawaj, że jesteś bezpłodna i hulaj  intensywnie, jak często się da.

Zrobione? Brawo.

BRAWO! Za głupotę!

Jeśli jesteś mądra kobietką (a tylko takie tutaj chcę) zapewne zorientowałaś się, że powyższa instrukcja jest ŻARTEM albo jak kto woli – SARKAZMEM. Bo tak naprawdę powyższa notka, jest instrukcją JAK NIE ŁAPAĆ FACETA NA DZIECKO.

Jestem kobietą. Pragnę mieć dzieci w przyszłości, ale na pewno chcę, by było to zaplanowane i z góry przemyślane. A już na pewno – za zgodą przyszłego ojca. Naprawdę nie wiem, nie wiem, jaką idiotką trzeba być, żeby próbować wrobić własnego faceta, którego podobno się kocha, w egoistyczną decyzję, która zmienia całe życie?

Musimy ustalić jedno. Decyzja o posiadaniu potomstwa powinna być obopólna. Jeśli jedno z Was nie jest na to gotowe – nie ma o czym rozmawiać. Nie może być tak, że kobieta psioczy swojemu mężczyźnie mówiąc: „Tik-tak,tik-tak, bejbe, jestem płodna, chcę dziecko teraz i nie obchodzi mnie, czy Ty jesteś gotowy.” Jeśli chcesz zostać samotną matką, to lepiej się nad tym zastanów, bo dziecko wychowywane bez drugiego rodzica będzie bardzo pokrzywdzone. Nie możesz odbierać mu prawa do życia w kochającej rodzinie, jaką tworzy kobieta i mężczyzna. Nie możesz udawać tatusia, będąc matką. To tak nie działa.

Zaczyna mnie to martwić, bo niestety w dzisiejszych czasach coraz częściej widzę, jak kobiety „przypadkiem” zachodzą w ciążę. Mniemam, że każda z Was wie, jak zachodzi się w ciążę i jak się zabezpiecza, kiedy jej się nie chce. Klasyczny przypadek - pani poznaje pana, są razem maksymalnie 5 miesięcy, po czym nagle dowiaduję się, że ups… wpadła. Albo przez lata nikogo nie miała, może nie chciała, nagle ma od miesiąca i ciąża! Nie dziwiłoby mnie to (wszak każda kobieta ma prawo zostać matką) gdyby nie fakt, że te kobiety są w przedziale wiekowym 25-35, gdzie jak wiadomo, instynkt macierzyński daje o sobie znać i gdyby nie fakt, że w harmonijnym związku decyzja o posiadaniu dzieci jest obopólna, a już na pewno nie zostaje nazwana mianem „wpadki”. Osobiście uważam, że dzieci nie powinny mieć dzieci. A piszę tak dlatego, że próba wrobienia faceta w dziecko według mnie jest totalną dziecinadą i głupotą. Same sobie komplikujecie życie, moje panie.

Nie można nikogo zmusić to posiadania dzieci, można się jedynie pod tym względem zgrać. Jeśli chcesz zostać matką, a Twój partner jeszcze się do tego nie kwapi, daj mu czas.. albo znajdź takiego, który będzie miał podobne priorytety na ten czas.  Nie patrz także na koleżanki, które co rusz wychodzą za mąż i zachodzą w ciążę, bo wyznacznikiem Twojego szczęścia nie mogą być decyzje innych ludzi, tylko twoje własne. 

Podsumowując, jeśli odpowiedź na pytanie pt. „Czy chcemy mieć teraz dziecko” nie jest jednakowa, to nie pozostaje Wam nic innego jak zabezpieczenie. Prawdziwe, a nie takie „na niby”. Chyba, że chcesz zostać samotną matką (czego sobie, jak i Tobie nie życzę) i wtedy nie możesz mieć pretensji do mężczyzny. O nic. Jego zdanie znałaś wcześniej.  

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Serdecznie zapraszam do komentowania :)

Proszę osoby anonimowe o podpisywanie się, co ułatwi identyfikację w razie pytań.

Jeśli treść artykułu przypadła Ci do gustu lub w jakikolwiek sposób pomogła, kliknij Lubię to albo Poleć mnie w Google. Dziękuję!

BARDZO PROSZĘ NIE REKLAMOWAĆ SWOJEGO BLOGA. BĘDĘ TRAKTOWAĆ TO JAKO SPAM I USUWAĆ.

Popularne posty

Kobieta z sercem || relacje międzyludzkie, szczęście, motywacja, komunikacja, samorozwój © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka