Pierwszy raz?

Witam Cię serdecznie na moim blogu!

„Kobieta z sercem” jest miejscem, w którym otwieramy swoje serca na współczesny świat i łamiemy stereotypy. Tu nic nie jest tylko czarne albo białe. Jest wielowymiarowe. Bo każdy czuje i myśli na swój sposób. Wyznaję zasadę, że „wszystko dzieje się z jakiejś przyczyny” i nic nie jest przypadkiem, ponieważ na większość rzeczy masz wpływ.

Witam Cię w świecie, w którym oddaję Ci cząstkę samej siebie, masz dostęp do moich myśli i odczuć, niekiedy bardzo skrajnych, podyktowanych obecnym stanem emocjonalnym. Bywa sarkastycznie, bywa ostro, bywa łagodnie, bywa refleksyjnie. Ale prawdziwie. Bo serca nie oszukasz. 

Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj miejsce dla siebie ;)

Poznajmy się - kim jestem?

Przede wszystkim kobietą. Pasjonatką psychologii relacji interpersonalnych, miłośniczką samorozwoju, stale poszukującą inspiracji do poprawy jakości życia. Jestem także magistrem psychologii w zarządzaniu, bibliotekarką oraz maniaczką gier komputerowych. 

Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale od kiedy pamiętam zawsze fascynowali mnie ludzie i ich zachowania. Uwielbiałam się im przyglądać, zwłaszcza wtedy , gdy nie byli tego świadomi.
Czasami idąc chodnikiem, zastanawiam się, dokąd zmierzają mijający mnie przechodnie lub o czym myślą ludzie z którymi stoję na przystanku, czekając aż nadjedzie odpowiedni autobus.

Od dobrych 4 lat udzielam konsultacji w zakresie relacji damsko-męskich, uwodzenia, PUA.  Motywuję, obalam schematy działań i wspieram w dążeniu do celu. Gorąco zachęcam Cię do kontaktu ze mną na: kobieco90@gmail.com

Opinie wystawione przez moich czytelników możesz poznać tutaj

Dziękuję za Twoją obecność ;)

Top 10 postów, które trzeba przeczytać :

1. Singlizm
2. Zielone światło - czyli ukryte sygnały seksualne
3. Samotność
4. Nie czyń priorytetu z kogoś, kto ma Cię tylko za opcję
5. Syndrom "NIE WIEM"
6. Wszystkie kobiety zdradzają
7. Wartościowa kobieta
8.  Dlaczego wciąż nie wychodzi Ci z mężczyznami?
9.  Co zrobić, gdy on/ona Cię nie chce
10. Gdy on ogląda się za innymi 

PS. Zdjęcia istniejące na blogu często nie są mojego autorstwa. Źródło: Google.

Popularne posty

Kobieta z sercem || relacje międzyludzkie, szczęście, motywacja, komunikacja, samorozwój © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka