Opinie

Są momenty, w których człowiek traci sens. Kiedy nie jest przekonany, czy to co robi jest dobre, wartościowe i potrzebne. I najważniejsze... czy zostaje to docenione.

Dzięki takim wyznaniom jak poniżej, wiem, że warto prowadzić ten blog! I warto Wam pomagać! Dziękuję!! ;))

 „Brakuje kobiet na tym świecie z Twoim podejściem. Chciałbym Ci powiedzieć, że miałaś naprawdę ogromny wkład w mój rozwój, Zabrałem się za lekturę twojego bloga, zmieniłem się, zebrałem się na odwagę i na pierwszej randce pocałowałem kobietę, mając tę świadomość, że mi w tym pomogłaś. Pewnie bym tak mógł pisać esej, rozprawkę do Ciebie, ale napisze, że po prostu serdecznie Ci dziękuje.”

„Świetny blog, dawno nie czytałem czegoś tak inspirującego i wkręcającego moj mozg na wyzsze obroty.”

„Świetny blog kocico! [skojarzyłaś mi się z kocicą, chociaż nie mam pojęcia dlaczego - to chyba Twoje blogi jakoś na to wpływają ;)”

„Cały ten blog wywarł na mnie piorunujące wrażenie. Autorka naprawdę się popisała. Dobrze ubrane w słowa, poruszające ciekawe i oryginalne kwestie, majstersztyk. Dla mnie bomba i czekam na więcej, bo warto.”

„Ten blog jest tak prosty ale tak kurewsko genialny i jebiący w łeb. I ze kobieta to napisała…”

„Jak zawsze szczera i otwarta, do bólu, i kipi dojrzałością i za to bardzo lubie czytać Twoje wpisy”

„Jeeeju ledwo siedzę! Normalnie bym Ci się oświadczył! A tak na serio to na prawdę wiele mądrych rzeczy napisałaś to takie podstawowe wytyczne które każdy powinien wkuć sobie do łba.”

„Nie wiem czy na początku powinienem się przedstawić czy raczej pogratulować bloga i jeśli już mam coś wybrać to jednak gratulacje! Blog prowadzony w sposób, że pomimo "nie chce mi się tego czytać" to i tak przeczytam najnowsze wpisy bo jest pisany przyjaznym językiem, a przede wszystkim jest pisany przez kobietę, która ma rozsądne podejście do życia, akceptuje kobiece i męskie wady i wyciąga z nich odpowiednie wnioski! Szkoda tylko, że nie ma więcej takich kobiet ;)”

„Zakochałem się w Tobie. Super blog. Inteligentna, mądra, mocno stąpającą po ziemi dziewczyna. Super.”Chcesz dodać własną opinię?
Wyślij maila na kobieco90@gmail.com

Popularne posty

Kobieta z sercem || relacje międzyludzkie, szczęście, motywacja, komunikacja, samorozwój © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka